Rruga: Hasan Tahsini &Ismail Kadare Nr.29 afėr BANKA TIRANA Ksamil

Japim garsoniere me qera nė Ksamil pėr periudhėn e plazhit.
Kanė TV, kondicioner, internet, frigorifer, parkim brenda oborrit tė shtėpisė.
Kanė kuzhina gatimi.Dy minuta me kėmbė nga deti.

Ēmimet janė tė arsyeshme.

Pėr mė shumė informacione na kontaktoni nė kėto numra telefoni

ose na shkruani nė e-mail.

Ju mirėpresim!
Tel. 0695638943 (viber dhe whatsApp)
069 23 10 514 (viber dhe whatsApp)

ose nė

e-mail: alemvela@yahoo.com

ose nė google maps nė adresėn:
VILLA GARDEN Ksamil Sarandė