Pėrshendetje, Kėrkojė njė moderatorė/e per njė portal muzikorė shqiptar pėr ti manaxhuar kėngėt e saj.

Kjo punė bėhet nga shtėpia juaj, pra ju nevoitet thjesht 1 kompjuter per tja filluar punės.

Kriteret e aplikimit:
- Mbi 18 vjeq.
- Ta njofėsh muzikėn shqipe dhe tja njofėsh zhanret e saj.

Puna:
- Moderator webfaqe; ta managjosh nje faqe ne permes panelit. (kėtė ua mesonė webmasteri se si ta pėrdorė panelin).
- 8 orė nė ditė (08-16)

Info shtesė:
Pra kjo punė moderimi ėshtė njė punė shumė e leht qe gjeth'sa kush mund ta bėnė. Mirpo edhe pse ėshtė punė e vogėl rroga mujore osht e arsyetushme.

Mė shkruani ne privat per mė shum info, dhe per CV-n tuaj.

Pres aplikimet tuaj. ju Faleminderit.