Zona: Orikum/VlorėRruga: Jul Cezari

Ofrojmė garsoniere nė qytetin e Orikumit. Dhomat janė tė pajisura me ambient dhe enė gatimi.
Stil i veēantė arredimi.

Ēmimi duke filluar nga 2,000 Lek/nata.
Ju mirėpresim!
Artani Cel. : +355694722769

******
We offer rooms in Orikum/Vlora starting from 17 Euro/night. It comes fully-furnished rooms with a custom-designed furniture.
Parking place for your car.
You are welcome!
Artani Mob. : +355694722769