Easy Trade Consulting sh.p.k. me partner FXCM (forex capital market),nje nga kompanite lider ne tregun nderkombetar te kapitaleve,eshte nje mundesi e re dhe e mire punesimi. Aktualisht ju njoftojme pėr pozicionin e mėposhtėm:

- Agjent brokeri
Kualifikimet kryesore:

1. Diplome ne Ekonomi
1.1. Dokument,certifikate qe verteton kualifikimin pasuniversitar ne fushen e investimeve financiare,ose analizes financiare.
2. Preferohet te kete patur eksperience ne sherbimin financiar ndaj klientit
3. Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe te punoj ne grup.
4. Te jete i/e motivuar, korrekt ne pune
5. Te kete aftesi shume te mira te gjuhes Angleze ne te shkruar, folur dhe lexuar (njohja e nje gjuhe tjeter perben avantazh)
6. Te kete njohuri te mjaftueshme dhe te njoh bursen dhe instrumentat financiar

Mosha 35-45vjec
Ju lutemi dergoni nje cv ne adresen e me poshtme te e-mail_t

VETĖM KANDIDATĖT QĖ PLOTĖSOJNĖ KUSHTET E MĖSIPĖRME DO TĖ PĖRZGJIDHEN PĖR TĖ ZHVILLUAR NJĖ INTERVISTĖ!

Easy Trade Consulting shpk
Rruga “Donika Kastrioti”, Pallati 14, Apartamenti 19
Tiranė, ALBANIA.
Mobile:
355 68 90 34 004

Email: agalliu.bledi@gmail.com


Tel. : 222 88 64

Cel. : 068 90 34 004
+Apliko