Blejme dhe shesim mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj..Paguajme menjehere kesh ne dore, me cmimin me te mire ne treg.
Per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni.
Cel. : 0682741109