Zona/Rruga : Rruga Agallareve, Farke

Rezidence e re banimi shumė cilėsore e projektuar pėrballe malit piktoresk tė Dajtit. Njė kompleks unik qė do tė ofrojė standartin mė tė lartė tė jetesės suburbane nė Tiranė. Vendndodhja e kompleksit ofron akses direkt me unazėn e madhe tė Tiranės, qėndren tregtare TEG, pranė Liqenit te Farkes dhe parqeve natyrore tė rrethinave tė qytetit. Nje nga zonat mė tė preferuara dhe elitare qė karakterizohet nga komplekse rezidenciale vilash. Ndodhet vetėm 5 KM nga qendra e Tiranes.Avantazhet e Rezidences:
 • Vendodhje unike, fare pranė qendre Tregtare TEG dhe vetem 5 KM nga Sheshi Skenderbej
 • Rezidenca ėshtė nė harmoni tė plotė me peisazhin e zonės, larg zhurmave te qytetit, ne mes tė gjelberimit, ajrit tė paster dhe qetesise
 • Arkitekture unike dhe bashkėkohore
 • Orientim shumė tė mirė me dritėn e diellit dhe konturet e tokės natyrale, duke ofruar keshtu njė fushėpamje tė gjerė tė malit te Dajtit nga ēdo vilė.
 • Rezidenca ėshtė projektuar nė mėnyrė rigoroze sipas standartit tė ndėrtimit “Eurokode” pėr tė qėnė njė nga ndėrtimet me cilėsinė me tė lartė nė zonėn e Farkės
 • Rezidenca ėshtė konceptuar qė pėrvec pamjeve panoramike tė sigurojė edhe privatėsinė e cdo vile
 • Lartėsitė e ulėta tė vilave i pėrshtaten kontekstit suburban tė zonės, duke u ndėrtuar sipas relievit te tokes pėr tė krijuar njė pamje ku secila vilė nuk pengon pamjen e tjetrės
 • Hapėsira tė mėdha parkimi tė rrethuara nga kopeshte tė gjelbėruara dhe sherbime tė garantuara
 • Jane disa rruge qe aksesojne Rezidencen
 • Siguri maksimale 24 orė dhe vend-roje etj.
 • Mundesi e mire investimi

Kompleksi do tė ofrojė 3 tipologji vilash, gjithsej 16 vila tė projektuara nė mėnyrė elegante.Cmimet e vilave variojnė nga 366,550 Euro – 669,500 EuroParashikuar tė mbaroje brenda vitit 2026

www.inf-93.com


Cel. : +355673044004

WhatsApp