RedTech Computers ėshtė njė dyqan me pakicė me cmime shumice dhe produkte te zgjedhura dhe riparim kompjuterash. Kėtu do tė gjeni gjithēka qė dėshiron njė klient si PC, laptopė, aksesorė zyre, aksesorė lojrash, konzola lojrash etj. Gjithashtu RedTech Computers ofron mbėshtetje IT profesionale per servera programe rrjet e shumė tė tjera.

RedTech Computers it's an computer retail and repair shop. Here you will find anything that a costumer wants like PC, Laptops,Office Accesories, Gaming Accessoires , Gaming Consoles etc . Also RedTech Computers offers IT support

Per me shume info na kontaktoni.

Cel. : 069 449 0503

WhatsApp