KeliCorporation shpk kerkon te punesoj programues software senior (back-end, full stack) pėr t'iu bashkuar ekipit tonė.
Jemi nė kėrkim, preferueshem (jo kusht i domosdoshem) tė diplomuar nė shkencat informatike
dhe/ose tė diplomuar nė Inxhinieri Informacioni, Shkenca Kompjuterike dhe Statistike,
te motivuar, me dėshirė pėr tė mėsuar dhe aftėsi pėr tė pranuar sfida tė reja.
Kandidati ynė ideal duhet te kete aftėsi tė mira analitike, tė zgjidhjes sė problemeve dhe te kete njė orientim tė fortė ndaj rezultateve.
Ai gjithashtu duhet te kete aftėsinė pėr tė punuar si nė ekip ashtu edhe nė mėnyrė tė pavarur.

Pėrshkrimi i rolit tė ofruar:
. Programues i softuerit Java nė mjedisin e ndėrmarrjes
. Analiza te kodeve burimore tė aplikacioneve ekzistuese pėr tė ndėrhyrė me korrigjimet/zhvidhime te kėrkuar
. Analiza e softuerit/kėrkesave dhe hartimi i dokumenteve pėrkatėse

Aftėsitė e kėrkuara:
· Njohuri bazė pėr mjediset Unix/Linux dhe protokollet e rrjetit
· Eksperience shume te mire programimi nė gjuhėn JAVA
· Njohuri shume te mira tė bazave kryesore tė tė dhėnave relacionale dhe gjuhės SQL
· Eksperience ne programimin e softuerit edhe pėrmes projekteve universitare ose vetėpunėsimit;

Kushte shume te mira pune, ambjent konforme i te gjitha standarteve.
Akpikohet kodi i punes se Republikes se Shqiperise 100%, (festat, pushimet, etj etj ) punohet nga e Hena-Premte, e Shtune e Diel pushim.

Paga shume e kenaqshme nga me te lartat ne treg, te hapur per diskutime sipas aftesive.

Kontakt: info@kelicorporation.al Nr cel: +355694000608
Adresa: Tirane, Rruga Muhedin Llagani, Kompleksi Square 21, Shkalla1, Kati i 6

AplikoWhatsApp