kliko
kliko
kliko

 1. Standart Tirane, ofrohet vend pune Ekonomist (M)


  Soni Dural kerkon te punesoje : Ekonomist (M)

  Detyrat
  • Regjistrimi i veprimeve financiare nė kontabilitet (Fatura, Blerje, Arka, Banka);
  • Mbajtja e llogarive dhe tė dhenave kontabėl;
  • Kontroll i veprimeve tė finances dhe rakordim;
  • Pėrgatitja e raporteve financiare (mujore/vjetore);
  • Raportim dhe rakordim periodik tė furnitorėve, klientėve etj;
  • Tė zbatoje politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanisė;

  Kualifikimet
  • Arsim i larte ekonomik;
  • Te kete njohuri te Financiares 5 ;
  • Te kete minimumi 1-2 vit eksperience pune si financiere/ekonomiste;
  • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te pune;
  • Te jete e komunikueshme me koleget dhe e gatshme ne ēdo kohe te japin ndihmen e tyre per nevojat e kompanise;
  • Te ruaj konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale;

  Kontaktoni ne numrin e tel: 069 209 3716
  Ose dergoni CV-ne tuaj ne adresen e email-it sonidural@hotmail.com


  AplikoWhatsApp


  sonidural@hotmail.com | 069 209 3716


    Raporto