Avokate Manjola Manēellari, ėshtė pjesė e Studio Ligjore “Muja & Associati”, e themeluar pėr t’i ofruar klientėve tė saj, njė gamė tė gjėrė shėrbimesh ligjore, me qėllim garancinė pėr njė pėrfaqėsim dhe mbrojtje dinjitoze.

Ne ofrojmė shėrbime ligjore nė fusha tė tilla si ēėshtje civile, marredhenie pune, administrative, familjare, zgjidhje martese,.

Tek ne mund tė mbėshteteni nė kompetencė, konfidencialitet dhe gatishmėri.

Pėr ēdo informacion mos hezitoni tė na kontaktoni nė tė dhėnat e mėposhtme tė kontaktit:

Adresa: ish-Bllok, Rr. ‘Brigada VIII’, Pall.Teknoprojekt, Shk.1, Kati 4, Ap.24, Tiranė - Albania
Web: www.studiolegalemuja.com
Email: info@studiolegalemuja.com
Cel: +355 69 44 32 596
Tel: +355 44 523 032

kontaktoWhatsApp