4 Ditė nė #AMSTERDAM me Guidė
Nisje datė 16 Mars 369 €/p
Nisje datė 23 Mars 389 €/pNe ēmim perfshihet:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus
3. Akomodim nė hotel me 3 yje
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm.
Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra!