Udhėtim nė Vienė 4 Ditė
Nisje date 01 Prill 369 €
Nisje date 29 Prill 389 €
Program me Avion & Guide

Ne cmim perfshihet:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus,
3. Akomodim nė hotel me 3 yje,
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė ēantė me pėrmasa deri nė 40 x 20x 23cm.(Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).