Nė Artemis, ne jemi tė pėrkushtuar tė ofrojmė pajisje mjekėsore me cilėsi tė lartė pėr profesionistėt dhe institucionet tė kujdesit shėndetėsor nė Shqipėri dhe Kosovė.

Sigurojme aprate cilesore si, Scaner, Rezonance Magnetike, Rontegen (RO) Grafi Kompjuterike, Eko Abdominale & Kardiake, EKG, Vegla Kirurgjikale, etj.

Me njė gamė tė gjerė tė pajisjeve tė reja dhe tė pėrdorura nė dispozicion, ne ofrojmė zgjidhje tė pėrballueshme qė plotėsojnė nevojat e ēdo buxheti.

*Konsultim para Berjes
Sėbashku do tė gjejmė alternativėn mė te pershtatshme pėr sherbimin tuaj.

*Tansport deri ne destinacion
Ne marrim pėrsiper dorėzimin e aparatit tuaj deri nė destinacionin e kerkuar.

*Montim dhe Konfigurim
Instalimin dhe konfigurimin e aparateve sipas novojave tuaja.

*Asistencė Teknike
Ofrojmė asistence teknik te shpejte duke siguruar vazhdimesine e sherbimit tuaj.

Besojini Artemis si burimin tuaj pėr pajisje mjekėsore tė besueshme dhe tė pėrballueshme.

https://artemis.al/
+355 67 206 6620
artemis.medik@gmail.com

kontaktoWhatsApp