728x150 all rubrikat - forex - Dajana

 1. Standart World Vision Albania shpall Tender #408135 per sherbime “Hoteleri dhe Zhvillime eventesh" ne Tirane

  Pershendetje,
  Organizata humanitare World Vision Albaina shpall Tender #408135 “Hoteleri dhe Zhvillime eventesh" per aktivitet e projekteve te saj dhe per kete arsye jeni te ftuar ne kete proces per te sjelle oferten tuaj financiare (me TVSH te perfshire).
  World Vision Albania po synon te kontraktoje nje subjekt per nje kontrate afatgjate per sherbimin e kerkuar.
  Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet tė paraqesin:

  A-Dokumentat per preselektim:
  1. Certifikate Regjistrimi dhe Informata mbi Biznesin (QKB Historiku)
  2. Informacion mbi strukturen e biznesit (plotesoni doc.1 bashkangjitur "FORMULAR REGJISTRIM biznesi)
  3. Plotesoni Kodin e Sjelljes se Furnizuesit, politikat (doc.2 bashkangjitur "Alb_politikat_per_biznesin)


  • Afati pėr pranimin e dokumentave data 13 Shkurt 2023.
  • Aplikimet pas kėtij afati nuk do tė merren nė konsideratė.  B-Mėnyra e aplikimit:
  • nė adresėn e emailit Procurement_Albania@wvi.org (Tė gjithė aplikimet e dėrguara nė emaile tė tjera nuk do tė merren nė konsideratė)

  Shėnime tė rėndėsishme:

  1. Bizneset qė plotėsojnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar pėr preselektim do tė vlerėsohen nga komiteti i prokurimit dhe nėse pėrmbushin kriteret do tė konsiderohen pjesė e listės sė bizneseve me tė cilėt organizata mund tė punojė gjithmonė.
  2. Cdo aplikim qe nuk dorėzohet nė adresėn e emailit procurement_albania@wvi.org, nuk do tė pranohet.
  3. Cdo aplikim qė vjen pas afatit nuk do tė konsiderohet.
  4. Vetėm pėr pyetje kontaktoni nė adresėn e emailit: argen_cani@wvi.org ose numrin e telefonit: +355684047433.
  5. Fillimi i publikimit pėr aplikim fillon 6 Shkurt 2023 pėrfundon 13 Shkurt 2023.
  6. Pas kualifikimit nė fazėn e preselektimit, procedohet mė tej me kėrkesėn pėr ofertė financiare vetėm me bizneset e kualifikuar. Ftesa “Kėrkesė pėr ofertė financiare” do tė dėrgohet pėrmes sistemit tė prokurimit “COUPA”.


  Suksese

  kontaktoWhatsApp
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur


    Raporto