Pėrshėndetje,


Organizata humanitare World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, shpall tė hapur fazėn: Tender #408135 Preselektim subjekesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn e “Terapi/seanca psikologjie dhe logopedie” ne zonė e Shkodrės.

World Vision Albania (WVA) nė kuadėr tė njė granti kėrkon njė grup ekspertėsh/agjenci nė Shkodėr pėr tė mbėshtetur 10 fėmijė me ērregullime tė spektrit autik nė dy lloje shėrbimesh:
1. terapi psikologjike (psychological therapy)
2. logopedi (speech therapy)


Pėr mė shumė informacion nė lidhje me mėnyrėn e aplikimit dhe dorėzimit tė dokumentave gjeni (klikoni) link-et si mė poshtė:
Web: https://www.worldvision.al/tender-ke...h-xM8FniicdByo


FB: https://www.facebook.com/photo?fbid=...74774564684287
Suksese

WhatsApp