Tirane, Shitet Poltron Dentar CHIROMEGA
Poltroni eshte ne gjendje shume te mire pune.
Kompresori eshte i veti origjinal, silencioz, qe mund te mbahet dhe ne ambientin ku punon.
Cmimi 300.000 leke te reja
tel 0693367995


Cel. : 0693367995

WhatsApp