Shitet smartbox MXQ 4K Pro Android 7 ne gjendje shume te mire.
8 Gb rom,1Gb ram ,Hdmi,Wifi,Pult,Kavell rrjeti,Mouse me lidhje usb.4 porta usb input ,Sd kart input si dhe microSd kart input.
Te istaluar keni edhe disa aplikacione qe per momentin jane te dekoduara.

Cmimi: 2999 lek te reja dhe I diskutueshem.

Kontakt:Vetem me mesash ne whatsapp ose sms.

cel:0686261441

WhatsApp