World Vision Albania (WVA) shpall thirrje nr.400166_pėr individė apo kompani “ Vlerėsimi, ngritja e kapaciteteve dhe stėrvitja e praktikuesve tė arsimit gjithėpėrfshirės dhe shėrbimeve tė integruara (pėrfshirė ekipin e specialistėve pėr njėsinė e levizshme dhe Qendrėn komunitare pėr shėrbimet e aftėsisė sė kufizuar, mėsuesit ndihmės dhe stafin psikosocial nė shkolla).
Bashkelidhur linku per detajet per shfaqje interesi nga aplikantet:

https://www.worldvision.al/kerkohet-...esionisteve-te

https://www.facebook.com/photo?fbid=...74774564684287

Suksese!

WhatsApp