PunaJuaj 728x120

 1. Standart Tender #405968 per "Preselektim subjekesh me objekt Sherbime rutine dhe jo-rutine te makinave ”

  Organizata humanitare World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, shpall tė hapur fazėn: "Shprehje interesi te bizneseve tė interesuar me aktivitet nė fushėn e “Sherbime rutine dhe jo-rutine te makinave"

  Tender #405968 per "Preselektim subjekesh important]me objekt[ Sherbime rutine dhe jo-rutine te makinave"
  Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet tė paraqesin:

  A-Dokumentat pėr preselektim:
  1. Certifikatė Regjistrimi dhe Informata mbi Biznesin (QKB Historiku)
  2. Informacion mbi strukturėn e biznesit (plotėsoni doc.1 bashkangjitur "FORMULAR REGJISTRIM biznesi)
  3. Plotėsoni Kodin e Sjelljes sė Furnizuesit, politikat (doc.2 bashkangjitur "Alb_politikat_per_biznesin)

  • Afati pėr pranimin e dokumentave data 25 Janar 2023.
  • ]Aplikimet pas kėtij afati nuk do tė merren nė konsideratė. B-Mėnyra e aplikimit:
   • nė adresėn e emailit: Procurement_Albania@wvi.org
  • (Tė gjithė aplikimet e dėrguara nė emaile tė tjera nuk do tė merren nė konsideratė)


  B-Shėnime tė rėndėsishme:
  1. Bizneset qė plotėsojnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar pėr preselektim do tė vlerėsohen nga komiteti i prokurimit dhe nėse pėrmbushin kriteret do tė konsiderohen pjesė e listės sė
  bizneseve me tė cilėt organizata mund tė punojė gjithmonė.2. Kapaciteti i emailit tonė ėshtė 32MB, nėse dokumentat e dėrguara janė mė shumė se ky kapacitet, ju lutem pėrdorni metoda si zip dokumentat, compress file, google link etj .
  3. Cdo aplikim qe nuk dorėzohet nė adresėn e emailit: procurement_albania@wvi.org, nuk do tė pranohet.
  4. Cdo aplikim qė vjen pas afatit nuk do tė konsiderohet.
  5. Vetėm pėr pyetje kontaktoni nė adresėn e emailit:
  argen_cani@wvi.org ose numrin e telefonit: +355684047433.
  6. Fillimi i publikimit pėr aplikim fillon 18 Janar 2023 pėrfundon 25 Janar 2023.
  7. Pas kualifikimit nė fazėn e preselektimit, procedohet mė tej me kėrkesėn pėr ofertė financiare vetėm me bizneset e kualifikuar. Ftesa “Kėrkesė pėr ofertė financiare” do tė dėrgohet pėrmes sistemit tė prokurimit “COUPA”.

  Ju mirėpresim.
  Suksese!


  kontaktoWhatsApp
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur


    Raporto