Kurs Gjuhe Danisht


  • Mundėsi oraresh qė prej orės 9 tė mėngjesit dhe deri nė 20.30 tė pasdites.
  • Pedagogė tė kualifikuar dhe trajnuar jashtė
  • Mėsimdhėnie me interaktivitet e standard europian
  • Grupe tė vogla ose klasa individuale
  • Klasa fizike ose online


Pėr ēdo paqartėsi mund tė na kontaktoni nė njė nga format mė poshtė:

044 31 0813
069 67 10 513
info@kristoforkolombi.com


kontaktoWhatsApp