Zona/Rruga : Qira Ditore Super Studio-Apartament.

Jepet me Qira Ditore Super Studio-Apartament. Ndodhet n katin e tret t nj pallati ekzistues, i cili gjendet n zemr t kryeqytetit. Ambienti sht i sapoinvestuar dhe ofron t gjitha kushtet e nevojshme pr nj jetes komode afatshkurtr.


N apartament akomodohen 2-3 persona maksimalisht.


Ambienti i gatimit ofron kuzhin t kompletuar me ent e kuzhins dhe elektroshtpiaket e nevojshme pr gatim.


Ambienti i ndenjes ofron nj knd i cili transferohet lehtsisht n krevat pr fjetje dhe nj krevat dopio.


Apartamenti disponon Wi-Fihttps://isea.al/property/studio-apartament-piazza/


https://isea.al/qira-ditore-2/


Cel. : 0682990092

WhatsApp