Ke njė biznes apo aktivitet dhe ke nevojė pėr design tė ndryshme si:

Logo
Business Card
Brochure/Flyer
Katalog
Postera tė printuara-formate tė ndryshme
Reklama
Prezantime
Faqosje Revista/Libra
Social Media Posts/Video
etj.

Mė kontakto!
Tel: +355 693533096
Email: eribaxheri@gmail.com
Cel. : +355 693533096

kontaktoWhatsApp