Zona/Rruga : Rr.Isuf Elezi

SUPER OKAZION - SHITET AKTIVITETI PER ARSYE EMIGRIMI

Shitet biznesi me atlete origjinale gjermane per arsye emigrimi, me super vendodhje dhe klientele te ngritur.
Dyqani ndodhet te kryqezimi ish stacioni fundit tiranes re.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0693194004Cel. : 0693194004

WhatsApp