🔥 Xiaomi Redmi Note 10 Pro / 6+128 GB, 108 megapixel Kamer(4 kamera), shumė pak i pėrdorur (i mbajtur vetėm me xham dhe kllėf)


🌟 Ekran AMOLED 6.7"


🔥 BATERI 5.000 mAh, karikues origjinal FAST CHARGING


🌟 Ngjyrė e bardhė akull (perlashent nė bojqelli)


🔥 2 karta + memory card


🌟 Android 12 (i fundit)


Cel 0674091373 (vetėm whatsup, jo telefonata se jam nė punė)


Ēmimi nga 22.000L, nė 20.000L


Cel. : 0674091373

WhatsApp