Spinxcom njė ndėr ndėrmarjet mė tė reja nė Tregun e Biznesit qė pėr qėllim ka avancimin dhe pėrmirsimin e Tregut tė Marketingut dhe Shitjes nė lidhjet Internacionale .

Spinxcom hap konkurs pėr 10 vende pune, kushtet qė duhet tė plotėsoj Kandidati janė :

- Njohja e Gjuhės Gjermane - Niveli B2
- Tė jetė mbi moshen 18 vjec
- Tė jetė i/e hapur pėr punė nė ekip
- Pėrvoja e punės ėshtė pėrparsi

- Kushtet qė ofron Kompania jonė janė :
- Paga fikse + bonuse te arritshme
- Vend tė sigurtė tė punes
- Ambient tė rehatshėm pune dhe komod

Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne: WhatsApp +355 68 399 2258

WhatsApp