Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: jeshile
Kamjo......: automatik
Fuqia KW..: 147
KM..........: 60.590

JEEP Renegade 2.0 Mjt 140CV 4WD 75th Anniversary LIMITED Diesel, KILOMETRA 60.590 te certifikuara nga Jeep !!! Makina e pajisur me Kambio automatike me 9 shpejtėsi me bojė jeshile pastel, dritat e mjegullės shufrat e ēatisė HARD TOP SUN ROOF
Rrota Jeep BRUNITI 17
Brendėsi tė timonit shumėfunksional
Sistemit Start and Stop
Kontroll i lundrimit dhe adaptiv tė lundrimit,
Kufizues i shpejtėsisė
Sensori i presionit tė gomave
Radio 7-inē me U Connect
USB USB Hyrja AUX
Ndihmė Navigator Line Sistemi kundėr pėrplasjes
Altoparlantėt te asistuar Sensorėt e parkimit tė pasem ISOFIX
Sediljet e pasme tė ndara 2/3 1/3
Kompleti i fryrjes
Kontakt +355682066851WhatsApp