Krkoj nj zonj pr t pastruar zyrn. Zyra sht e hapur 8:30 - 17:00 nga e hna n t premten.
T jet e shkatht dhe e komunikueshme.
Krkohet pr nj her n dy jav, 3 or. Paga pr 3 or sht 1000 lek. (10 mij lek t vjetra) dhe pagesa jepet n prfundim t orarit t puns,

Zyra ndodhet tek ish Ekspozita (Bulevardi Gjergj Fishta) ngjitur me dyqanin Berlin Tex.

Kush sht e interesuar t kontaktoj tek ky numr: 0693766733

WhatsApp