Kompania MCN prej 15 vitesh nė tregun e Teknologjisė sė Informacionit kėrkon tė punėsojė programues nė fushėn e mėposhtme:

Python Developer

Pėrmbledhje e punės
Ne po kėrkojmė njė Zhvillues Python pėr t'iu bashkuar ekipit tonė inxhinierik dhe pėr tė na ndihmuar tė zhvillojmė dhe mirėmbajmė produkte tė ndryshme softuerike.
Pėrgjegjėsitė e Zhvilluesit tė Python pėrfshijnė shkrimin dhe testimin e kodit, korrigjimin e programeve dhe integrimin e aplikacioneve me shėrbimet e uebit tė palėve tė treta.
Pėr tė qenė i suksesshėm nė kėtė rol, duhet tė keni pėrvojė nė pėrdorimin e logjikės sė serverit dhe tė punoni mirė nė njė ekip.
Nė fund tė fundit, ju do tė ndėrtoni aplikacione uebi shumė tė pėrgjegjshme qė pėrputhen me nevojat tona tė biznesit.
Pėrgjegjėsitė
• Shkruani kod efektiv dhe tė shkallėzuar
• Zhvillimi i komponentėve tė fundit pėr tė pėrmirėsuar reagimin dhe performancėn e pėrgjithshme
• Integrimi i elementeve qė pėrballen me pėrdoruesit nė aplikacione
• Testoni dhe korrigjoni programet
• Pėrmirėsimi i funksionalitetit tė sistemeve ekzistuese
• Zbatimi i zgjidhjeve tė sigurisė dhe mbrojtjes sė tė dhėnave
• Vlerėsoni dhe jepni pėrparėsi kėrkesave pėr veēori
• Koordinoni me ekipet e brendshme pėr tė kuptuar kėrkesat e pėrdoruesve dhe pėr tė ofruar zgjidhje teknike
Kėrkesat dhe aftėsitė
• Pėrvojė pune si Zhvillues Python
• Ekspertizė nė tė paktėn njė kornizė tė njohur Python (si Django, Flask ose Piramida)
• Njohuri tė hartės relacionale objekt (ORM)
• Njohuri me teknologjitė e pėrparme (si JavaScript dhe HTML5)
• Shpirti i ekipit
• Aftėsi tė mira pėr zgjidhjen e problemeve
• BSc nė Shkenca Kompjuterike, Inxhinieri ose fusha pėrkatėse

Per me teper dergoni CV tuaj ne adresen hr@mcn.al
ose kontaktoni ne numrin e telefionit +355694020040


AplikoWhatsApp