ClickWise Digital kėrkon tė punėsojė Web Developer Shopify
Detyrat dhe Pėrgjegjėsit:

  • Krijon dyqane e-commerce nė platformėn Shopify
  • Analizon tė dhėnat e Webit dhe ndihmon nė pėrmirėsimin e shitjeve
  • Ka eksperience ne platformen Shopify
  • Njohuri tė gjuhėve PHP, JavaScript dhe JqueryTė interesuarit mund tė dėrgojnė cv nė emailin hello@clickwisedigital.com
ose tė kontaktojnė nė numrin: +355672222260


AplikoWhatsApp