Zona/Rruga : Rr Myslim Shyri

Jepet me Qira Ambjent Komercial - buze rruge
me pamje panorame nga rruga kryesore
e gjitha me fasade xhami / mundesi fantastike per reklamim biznesi.

Ambjent biznesi (5,5 mt lartesi i ndare dhe i gatshetm per dy ambjente) me nje siperfaqe totale prej 40m2.
Kati pare 1

Pallat i Ri - Maj-Qershor '23
me ashensor

Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, si psh:
Zyre avokatie - noter
Zyre permbarimore
Studio arkitekture
Zyre finance kontabile/private
Zyre real estate
Zyre - Agjensi Turistike
Zyre financiare/mini kredi

Ambjent estetike - parukeri, nails, tatoo, etj...

Location fantastik ne zonen me te preferuar dhe me te kerkuar te Tiranes!

Ēmimi: 1500 euro/muaj
Kontakt vetem ne whatsapp +355692045327

WhatsApp