kliko
kliko
Assist-Digital 728 - 20230119

 1. Standart Ky eshte momenti i duhur per ndryshim! Keni eksperience, ndiheni te pamotivuar profesionalisht dhe ekonomikisht? WE ARE HIRING!


  Kerkohen agjent financiar me ose pa eksperience!
  Nese zoteroni nje nga gjuhet gjermane, italiane, frenge ose spanjolle ju ftojme te bashkoheni me super skuadren tone!
  Paga konkurruese dhe bonuse motivuese!

  Cfare ofrohet:

  PAGESA TE SHKELQYERA & BONUSE PERFORMANCE DITORE, JAVORE, MUJORE
  Rritje profesionale ne baze te meritokracise.
  Skuader bashkepunuese dhe ambient komod ne qender te Tiranes.
  Kontrate pune ne baze te legjislacionit shqiptar.
  Orari: 10:00-19:00

  Aplikoni tani!

  Email:
  rekrutime4@gmail.com
  Kontakt:
  0682455044

  AplikoWhatsApp


    Raporto