KURSI FILLON NE DATE 16 NENTOR 2022.
.
MODULET E KURSIT:
___________________________________

▣ – Moduli 1. LIGJI PĖR PROCEDURAT TATIMORE.

▣ – Moduli 2. LIGJI PĖR TATIMIN MBI TĖ ARDHURAT

▣ – Moduli 3. LIGJI I TATIMIT MBI VLERĖN E SHTUAR (TVSH)
.

▣ – Moduli 4. LIGJI PER FISKALIZIMIN, "FATURA ELEKTRONIKE DHE SISTEMI I MONITORIMIT TĖ QARKULLIMIT" + PRAKTIKE SALF CARE

▣ – Moduli 5. LIGJI PĖR SIGURIMET SHOQĖRORE DHE SHĖNDETĖSORE

▣ – Moduli 6. LIGJI PĖR SISTEMIN E TAKSAVE KOMBĖTARE

▣ – Moduli 7. LIGJI PĖR SISTEMIN E TAKSAVE VENDORE

▣ – Moduli 8. MARRVESHJET NDĖRKOMBĖTARE " ELIMINIMI I TAKSIMIT TE DYFISHTE"

▣ – Moduli 9. LIGJI PĖR QENDRĖN KOMBĖTARE TĖ BIZNESIT QKB

▣ – Moduli 10. LIGJI PĖR TREGTARĖT DHE SHOQĖRITĖ TREGTARE

▣ – Moduli 11. LIGJI PĖR KONTABILITETIN DHE PASQYRAT FINANCIARE

▣ – Moduli 12. LIGJI PĖR OJF (i ndryshuar)

.

📷.✦. LEKTRORET E KURSIT.
___________________________________________
.
Kursi shpjegohet nga hartues, dhe interpretues tė legjislacionit tatimor nė Shqiperi, jurist tė administratės tatimore
.
.
Kush mund ta ndjeki kursin?
_______________________________

Trajnimi mė profesional per Ekonomistėt, Juristėt, Stafet e Shoqėrive Tregėtare, OJF, Enti Publik, Institucione Shtetėrore, etj

✦. Nė pėrfundim tė kursit kursantėt paisen me certifikatėn e kursit e njohur nga Ministria e Financės dhe Ekonomisė

✦. Kohėzgjatja e kursit eshte 4 javė, zhvillohen12 seanca, 2 orė/seanca, Tarifė shumė e arsyeshme, mund tė paguhet edhe me kėste. Ambienti i zhvillimit tė kursi ėshtė mjaftė komode.


✦. Dėshironi tė trajnoheni pėr zbatimin e Legjislacionit Tatimor ne Praktike ne Shqiperi + Fiskalizimin. Vendet janė tė limituara.
.
.
PER INOFRMACION NA KONTAKTONI.
.
Tel: 068 82 38 297, DM, WhatsApp.
E-mail: info@financepartner.al
.
Adresa: Ne qender, Rruga e Durresit, prane Kafe Flora. Tirane. ''Finance - Partner''. All right reserved. Copyright © 2022

kontaktoWhatsApp