Zona/Rruga : Rruga' Murat Terbaci'

Ofrojme apartament me qera vetem per muajt e pushimeve.
Apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije me dy krevate dhe sallon I mobiluar.
Mobilimi eshte ne menyre moderne dhe ka te gjitha elektroshtepiaket
(Televizor+dekoder me 30000 stacione ku mund te ndiqni te gjitha ndeshjet+,frigorifer, lavatrice , kuzhine e plotesuar, kondicioner ).
Ndodhemi ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Vlore, buze Lungomares tek ish Shkolla e Marines.
Apartamentet ndodhen ne nje kompleks pallatesh.
Faleminderit.

Cel. : +355695630928

WhatsApp