TRANSPORT MALLRASH🚛

  • Transport Brenda dhe Jashte vendit 🌎
  • Ē'montim - Ambalazhim
  • Transferime shtepish dhe zyrash
  • Bejme transport rrobash, kutish ose objektesh te cfaredo lloji


Na kontaktoni per cmime dhe informacione te tjera !

Brenda Tiranes duke filluar nga 3000 Leke !

#KUJDES #SIGURI #SHPEJTĖSI

https://www.facebook.com/Marjusi-Tra...7651637668646/
Kontakt:
📲 0672622222
📩marjus.veliu1988@gmail.com
https://transport-mallrash-tirane-ma...m=true#details

kontakto