Liēencė / Dėshmi e Aftėsiė Profesionale (DAP) drejtuesi / pėrgjegjėsi teknik pėr autoriparime

Jap me qera dėshiminė e aftėsisė profesionale DAP pėr Pėrgjėgjėsin Teknik tė veprimtarisė sė autoriparimit (kodi VII.3.B.1) pėr nėnkategoritė:
a) riparim dhe tė mirėmbajtje e pjesėve mekanike dhe tė motorit.
b) riparimin dhe mirėmbajtjen karrocerie.
c) riparimin dhe mirėmbajtjen impianti elektrik.
ē) riparimin dhe mirėmbajtjen e gomave.
d) Blerje dhe shitje e mjeteve me motor dhe rimorkiove.
dh) Mbledhje, depozitim, shkatėrrimin e mjeteve rrugore ose tė pjesėve tė tyre tė dala jashtė pėrdorimit apo tė braktisura

Kontakt: 0692970900


e-mail: eugert_al1985@yahoo.com

Cel. : 0692970900

kontaktoWhatsApp