Zona/Rruga : Rruga Ilia Dilo Sheperi,Selite e vogel,Tirane.

SELITĖ E VOGEL,500M LARG UNIVERSITETIT MARLIN BARLETI,RRUGA ILIA DILO SHEPERI,TIRANE.
Shitet Shtėpi Private 2 kate. Kati i dytė i banuar. 2 dhoma gjumi +1 sallon ndenje + ambient gatimi+2 ballkone. 130m2 me orientim L-J-P.siperfaqe trualli 400m2 e mbjedhur me rrush,limona,portokall dhe hurm. Drita dhe Uje 24h,uji me pus te rrjellshem. Shtepi ne nje zone shume te qeht dhe relaksuese. Shtepia me mundesi zhvillimi per 4 kate,asnje problem me termetet dhe shume e sigurt.Me HIPOTEKE, 130 M2, 4 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Vile per persona qe kane deshire gjelberimin dhe kujdesjen kopshtin.

Cmimi 165.000€ i diskutueshem.

0697996545
WhatsApp