Qendra Teknologjise Tirane po kėrkon pėr njė instruktor nė ASP.NETMVC C#.
Programuesi duhet tė ketė mbi dy vjet eksperiencė pune nė ASP.NET.
Trajnimi nė TCT zhvillohet dy herė nė javė nga ora 18:30 - 21:00. Kursi ėshtė 45 orė, dhe zgjat 9 javė.
Duhet t'a keni me qejf me i dhėnė dije tė tjerėve.

Mirėpresim mesazhet tuaja.
~TCT

Cel : 0676861620

AplikoWhatsApp