Instant.al Digital Agency kėrkon 2 persona per Wordpres Developer

Detyrat:


 • Zhvillimi i faqeve te internetit me wordpress
 • Zhvillimi i faqeve te internetit dhe E-Commerce
 • Analizimi i kėrkesave tė klientit
 • Tė punojė ngushtė me grupet e tjerė siē janė: menaxherėt e projektit, zhvilluesit e tjerė.
 • Mirėmbajtja e sistemeve duke monitoruar dhe korrigjuar defektet
 • Tė sigurojė suportin e klientėve/pėrdoruesve tė biznesit nė zgjidhjen e problematikave dhe pėrditėsimin e tyre mbi progresin.


Aftėsitė:

 • Programim nė PHP dhe aplikacione web, shėrbime web.
 • Njohuri te mira ne Wordpress
 • Tė ketė eksperiencė pėrfshirėse nė tė gjitha fazat, qė nga analizimi i kėrkesave deri tek prezantimi i cilėsisė dhe avantazheve tė sistemeve.
 • Njohuri shumė tė mira HTML, HTML5, and CSS
 • Njohuri shumė tė mira tė JavaScript
 • Njohuri shumė tė mira nė PHP
 • Njohuri te mira ne Linux/Server/Cpanel
 • Programim dhe dizenjim i bazės sė tė dhėnave
 • Aftėsi tė mira analitike, vendimmarrėse dhe zgjidhjes sė problemeve


Pėr tė aplikuar pėr kėtė pozicion:

 • Dėrgoni CV-nė tuaj nė:
 • itechkancelari@gmail.com
 • Afati i fundit i aplikimeve eshte data 30 Maj 2023


Apliko