😍Samsung S10 215euro 😍  • Transport falas n t gjith Shqiprin.
  • Mundsi pagese me kste, vetm me ID.
  • Klientt e BKT&Credins,ndarja e pagess ne 12 kste.
  • Garanci 6 muaj.
  • Gomine dhe karikues te perfshira.
Adresa 1:
Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkolln e baletit, prball Big Market.
067 20 40 224

Adresa 2:
Rruga e Kavajs prball policis bashkiake.
0672040229

Adresa3:
Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.
067 20 40 226

Adresa 4:

Ne rrugen e Durresit, 50m siper Ministrise se Arsimit.
0672040228

Adresa 5 :
Rruga Bardhyl
067 20 40 220

Adresa 6:
Blv Blu , Qender Kamez
068 40 46 228


Cdo dit hapur 09:00-21:00


WhatsApp