Studio Ligjore TIVARI e njohur nga Institucionet Shqiptare dhe Ndėrkombėtare ofron ndihmė ligjore (Avokatore) nė zgjidhjen e ēėshtjes suaj brenda njė afati tė shkrurtėr duke ju dhėnė njė zgjidhje efektive.

Nė bazė tė Ligjit:

1. Edhe pse ka mbaruar afati i dėbimit ju duhet tė vazhdoni procedurėn ligjore pėr fshirjen e kėtij Dekret dėbimi (Espulsit) nga sistemi SIS.

2. I huaji i dėbuar mund tė rihyjė nė shtetin e zonės Shengen, edhe pėrpara se tė ketė marrė fund periudha e ndalimit tė ardhjes.

Studio ligjore TIVARI merr pėrsipėr procedurėn ligjore pėr tė dyja rastet e cituara mė sipėr pėr tė gjithė shtetet e zonės Shengen.
Pėr ēdo informacion tė mėtejshėm mund tė n'a kontaktoni ose vizitoni websitet tona.

Tel & Fax: +355 52 22 70 85
Cel:
+355 67 500 31 01
WhatsApp & Viber:
+355 68 40 55 889


www.studioligjore.info
www.lawfirmalbania.com
www.studioligjore.al

Adresa I: Lagja 2, rruga Sulejman Kadiu, pranė Gjykatės Rrethit Gjyqėsor Durrės.

Adresa II:
Lagja 17, rruga Stefan Kaculini, pranė Kolegjit Eneida, Durrės.

Google Maps: Studio Ligjore Tivari ose TIVARI Law Firm