AT Consulting kėrkon dy persona nė fushėn e redaktimit teknik pėr nje klient , i specializuar nė prodhimin teknologjik, redaktimin teknik, pėrkthimin teknik, botimin multimedial, shtypjen, shpėrndarjen dhe logjistikėn.
Aktiviteti qė kandidatėt duhet tė kryejnė janė botimi dhe shtypja nė internet, krijimi automatik i kopertines dhe kontrolli i cilėsisė sė broshurave

Kualifikimi arsimor
I diplomuar
Pėrvojė minimale
Nuk kėrkohet
Gjuha
Anglisht
Trajnimi 1 javor nė Itali, Modena
Orari i punės Kohė tė plotė nga e Hėna deri tė Premten(09:00-18:00)

Dėrgo CV-nė tuaj nė email: recruiting@evolutivo.it

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Apliko