500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: klaus..; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Dhoma plazhi ne Radhime, 60 METER LARG DETIT, BALLKON ME PAMJE NGA DETI

  RADHIME JEPET ME QERA APARTAMENT KATI I TRETE ME ASHENSOR 60 METER LARG DETIT.
  APARTAMENTI PERBEHET NGA DHOME GJUMI, GUZHINE, SALLON, TUALET, BALLKON ME PAMJE NGA DETI. Me te gjitha...
 2. Dhoma plazhi dhe apartamente 1+1 ne Borsh, 20 meter nga deti

  OFERTE muaji Shtator me lire se kurre nxitoni te kapni ofertat!!Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 20 meter nga deti.
  Disponojm dhoma dhe apartamente 1+1
  dhomat jane te mobiluara me te gjitha...
 3. Shes Turbine te re per kamion Man 1922

  Shes Turbine te re per kamion Man 1922, e blere ne Greqi .

  Per me teper kontaktoni ne Nr 0695386338 si dhe ne WhatsApp
 4. Shitet motor 3 fazor

  Shitet motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent.Ne gjendje shume te mire, pak ore i perdorur. I sapo ardhur nga Italia.Disponoj dhe Pedan Kamioni.Per me teper telefononi ne nr 0695386338 si dhe...
 5. Shqiperi, shes 2+1+A+BLK Kati 7, 125 m²

  OFERTE!!! Shitet apartament 2+1 ne Berat gjashtkac, kati i 7 me ashensor pallat i ri. Cmimi i diskutueshem.Per me teper kontaktoni ne nr
  069 521 1616 si dhe ne WhatsApp

  Cel. : 069 521 1616
 6. Berat, Shes sende per femije

  Shes sende per femije ,krevat, boks, lodra te ndryshme me muzik, karoc, perde me personazhe vizatimor, tapet, etj.Per me teper kontaktoni ne 0696124416 dhe WhatsApp
 7. Berat, shes Pedan Kamioni

  Shitet Pedan Kamioni ne gjendje shume te mire.Per me teper telefononi ne nr 069 53 86 338 si dhe ne WhatsApp

  Cel. : 0695386338
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7