Zero jobs HP 728-2023

kėrko:

Type: Posts; User: Marku_it; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Per pune ne distance onLine

  Pėr punė nė distancė ofrohem per realizimin e aplikacioneve tė ndryshėm pėr web.
  Programoj nė PHP e MySQL ne mėnyrė proceduriale.
  Marjo Cano

  Njė nga aplikacionet e mija
 2. Tirane, - Menu Dixhitale per lokale

  http://www.digitcode.info/in-1/pub.png

  http://www.digitcode.info/menuja/ilustrime/logo2.png
  MENU DIXHITALE:
  Tani mund te uleni ne lokalin tuaj te preferuar
  dhe pa pritur kamarjerin nga celulari...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2