krko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 30 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Vlore, shes apartament 2+1+A+BLK 107 m 190.000 Euro (Grean Coast Palase)

  Zona/Rruga : Grean Coast Palase

  Apartamenti 2+1 ndodhet ne Palase, Dhermi tek rezidenca GREEN COAST , ne vendin me te bukur edhe me luksoz ne Shqiperi.

  Siperfaqe totale eshte 107 m2, nga e...
 2. Durres,shes Apartament panoranik 2+1+A+BLK, 114 m -White Hill Residence-(Currilat)

  White Hill Residence , rezidenca me e re ne qytetin e Durresit ne zonen e Curriles me standartet me te fundit te ndertimit dhe unikale ne llojin e saj.

  Rezidenca eshte nje inkorporim i...
 3. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 11, 111 m 100.000 Euro (Farmacia 10)

  Zona/Rruga : Farmacia 10

  Shitet Apartament panoramik 2+1 tek Rruga e Dibrs,Farmacise 10 Kompleksi Arlis Siprfaqja totale eshte 111 m2, kati 11 ne objekt.

  Organizimi : Salloni,+ambjenti...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 100 m 80.000 Euro (Oxhaku)

  Zona/Rruga : Oxhaku

  Shitet Apartament 2+1+2 n zonn e spitalit "Nn Tereza", rruga Kongresi i Manastirit.

  Apartamenti ndodhet n katin e 5 banim dhe disponon siprfaqe totale 100 m2.
  ...
 5. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 126 m 144.000 Euro (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Shitet apartament cilesor 2+1,tek Liqeni i Thate.

  Sip totale eshte 125 m2.

  Apartamenti ndodhet n nj kompleks t ri , i cili karakterizohet nga punime cilsore...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 129 m 122.300 Euro (Profarma)

  Zona/Rruga : Profarma

  Shitet Apartament tipit 2+1 sapo kalon Sheshin Shtraus, tek Ish Profarma.

  Sip totale eshte 128.7 m,orientimi nga dielli,Kati 4 ne objekt.

  Organizimi : Sallon+gatim,...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 104 m 73.000 Euro ( Tirana Golden Park 3)

  Zona/Rruga : Golden Park

  Shitet Apartament 2+1 me sip. 104 m2, te Kompleksi me i ri, "Golden Park 3", vendodhje ish Mjetet Mesimore, tek Rruga e Kavajes.

  Kompleksi eshte nje nga me te rinjte...
 8. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 107 m 99.500 Euro (FUTURE HOME REZIDENCE)

  Zona/Rruga : Teodor Keko

  Shitet Apartament ne nje Kompleks Rezidencial tek Unaza e Re.

  Sip e Apartamentit eshte 107 m2,orientim veri-lindje.

  Organizimi: Ambjent gatimi, salle ngrenie+...
 9. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 62 m 50.000 Euro (5 Maji)

  Zona/Rruga : 5 Maji

  Tek 5 Maji prane Concord ,shitet Apartament 1+1 me siperfaqe totale 62 m2.

  Apartamenti ndodhet tek 1 pallat ne ndertim 9-katesh ,me ashensor.

  Organizohet ne nje...
 10. ! Tirane,shes Apartament&Verande 2+1, Sip 180 m,129.000 EURO(Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Apartamenti 2+1 sht i pozicionuar n zonn e Liqenit t That, ne 1 kompleks Rezidencial banimi.

  Siprfaqja totale Apartamentit +verande eshte 180 m2.
  ...
 11. Tirane, shes ambjent biznesi 54 m 74.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e KavajesShitet Ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Rr. e Kavajes tek ish Parku. Sip totale eshte 54 m2. Ambient mjaft i pershtatshem per zyre, klinika,...
 12. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 117 m 145.000 Euro(Ish Parku,perballe Delijorgjit)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Apartamenti 2+1 ndodhet tek Rruga e Kavajes perballe me Delijorgjin, ne zonen me te kerkuar te Tiranes,me pamje fantastike.

  Organizuar ne: soxhorno, 2 dhoma gjumi,...
 13. Tirane, shes Apartament luksi 3+1+A+BLK 130 m. 300.000 Euro (Tirana e Re,Juridiku)

  Zona/Rruga :Margarita Tutulani

  Shitet super apartament 3+1 tek me siperfaqe totale 130 m2,prane Juridikut.

  Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2...
 14. ! Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 95 m 71.500 Euro (Farmacia 10)

  Zona/Rruga : Farmacia 10


  Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1,ne ndertim te ri cilesor.

  Sip.totale eshte 95 m2.

  Apartamenti disponon: Salloni ndenjes+ gatim, 2 dhoma gjumi, 1...
 15. ! Tirane, shes Apartament cilesor 1+1+A+BLK Kati 3, 81 m 44.500 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet Apartament 1+1 tek Kompleksi me i ri i ndertimeve ne zonen midis Freskut dhe Shkozes.

  Siperfaqe banimi: 81 m2, ndodhet ne katin 3 te objektit,orientimi: perendim.
  ...
 16. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 107 m 131.500 Euro (Rr.Barrikadave)

  Zona/Rruga : Rr.Barrikadave

  Shitet Apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave afer gjimnazit "Sami Frasheri".

  Apartamenti ndodhet tek nje pallati te ri me punime mjaft cilesore.

  Ka nje...
 17. Tirane, shes apartament me hipoteke 2+1+A+BLK Kati 2, 103 m 61.300 Euro(Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet Apartament cilesor 2+1 ne zonen e Freskut.

  Siperfaqe totale eshte 103 m2,kati 1 banimit.

  Salloni i bollshem+gatim,2 dhoma,2 banjo dhe veranda e bollshme.
  ...
 18. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 106 m 126.500 Euro (Stacioni I trenit)

  Zona/Rruga : Stacioni I trenit


  Bulevardi Zogu i Pare, Stacioni i Trenit ,shitet Apartament 2+1.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks super cilesor, ne nje pallat te ri me ashensor.

  Eshte...
 19. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 66 m 119.000 Euro (Qender)

  Zona/Rruga : Qender

  Tek Mine Peza afer Flores, shitet Apartament Rezidencial i tipit 1+1.

  Apartamenti ndodhet ne nje nder godinave multifunksionale me terheqese dhe cilesore qe po ndertohen...
 20. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 76 m 64.000 Euro (OASIS REZIDENCE ,UNAZA E RE)

  Zona/Rruga : Teodor Keko

  Shitet Apartament 1+1 n nj nga komplekset me punime m cilsore n qytet,Unaza e Re afer Kastratit.

  Siprfaqe totale e apartamentit eshte 76 m2.

  Apartamenti...
 21. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 103 m 185.000 Euro (Mine Peza)

  Zona/Rruga : Mine Peza

  Tek Mine Peza afer Flores, shitet Apartament Rezidencial i tipit 2+1.

  Apartamenti ndodhet ne nje nder godinave multifunksionale me terheqese dhe cilesore qe po ndertohen...
 22. Tirane, shes apartament cilesor 1+1+A+BLK ,81 m, 78.000 euro (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Shitet Apartament cilesor 1+1 ne Laprake .

  Siperfaqe totale 81 m2 dhe ndodhet ne nje zone te preferuar per banim.

  Perbehet nga sallon ndenje+gatimi,1 dhome gjumi, 1...
 23. Tirane, shes ambjent biznesi 120 m 270.000 Euro (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Shitet Ambient biznesi ne shitje,Bar-Cafe i ndodhur ne Laprake,shume afer rruges kryesore.

  Biznesi eshte zhvilluar ne nje zone te mire dhe te populluar.

  Siperfaqja e...
 24. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 63 m 48.000 Euro (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Shitet Apartament 2+1 n pallat te ri ne Laprak,pran Spitalit Ushtarak.

  Ndriim dhe ngrohtsi me drit pothuajse gjat gjith dits.

  Apartamenti ka siprfaqe totale...
 25. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 68 m 64.000 Euro (Ish Profarma)

  Zona/Rruga : Ish Profarma

  Shitet Apartament i tipit 1+1 n zonn e Xhamllikut,prane Ish Profarma.

  Siprfaqe banimiti eshte 68 m2, plot drite.

  Organizim:Ambienti ndenjes + gatimi,1 dhome...
 26. Tirane, jap me qera Vile 4+1+A+BLK 900 m 1.400 Euro (Mihal Grameno)

  Zona/Rruga : Mihal Grameno

  Jepet me qera Vile 4 kateshe, e rinovuar sipas standarteve europiane tek Mihal Grameno.

  Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete.

  E banuar...
 27. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 121 m 157.000 Euro (Bulevardi Zogu I)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I

  Shitet Apartament 2+1 ,siperfaqe totale eshte 121 m,qe ndodhet tek Bulevardi Zogu I, ngjitur me Maternitetin.

  Ndodhet ne katin 3 ne pallat te ri,me ashensor.
  ...
 28. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 65 m 65.000 Euro (Farmacia 10)

  Zona/Rruga : Farmacia 10

  Shitet Apartament cilesor 1+1,ndodhet ne nje kompleks rezidencial dhe banimi tek Farmacia 10, Kompleksi ARLIS.

  Sip totale eshte 65 m2 .

  Organizohet ne...
 29. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 118 m 358.000 Euro (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  Ambienti ne shitje ndodhet prane Farmacise 10, Rruga Bardhyl,brenda Unazes.

  Siperfaqja totale eshte 117.3 m2.

  Ndodhet ne Katin 1 te pallatit.

  Organizohet ne...
 30. Tirane, shes ambjent biznesi 19 m 25.000 Euro (Ambulanca Iraniane)

  Zona/Rruga : Brryli

  Shitet Ambient komercial rruga Vllazen Huta,prane Ambulances Iraniane.

  Ambienti ndodhet ne katin 1 te pallati te ri.

  Siperfaqe totale eshte 19 m2. Ambienti eshte nje...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 887
Faqja 1 nga 30 1 2 3 4