500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Instituti "Leonardo Da Vinci"; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, kerkohet part time mbasdite INFORMATIKAN

  INSTITUTI "LEONARDO DA VINCI" nė kuadėr tė zgjerimit tė stafit akademik kerkon INFORMATIKAN me njohuri shum te mira ne programimin e Web-it ne java nepermjet Spring MVC, per ta aktivizuar ne...
 2. Tirane, ofrojme KURSE: INXHINIERIKE, INFORMATIKE, GRAFIKE, EKONOMIKE, GJUHE TE HUAJA

  Programe 3-4-12 mujore:
  Graphic Design, Fashion Design, Interior Design, Software Developer, Administrator Rrjetesh, Specialist i Sistemeve tė Sigurisė, Specialist IT, Fotografi dhe Dizenjim, Web...
 3. www.instituti-leonardodavinci.com

  KURSE: INXHINIERIKE, INFORMATIKE, GRAFIKE, EKONOMIKE, GJUHE TE HUAJA

  Programe 3-4 mujore:
  Graphic Design, Fashion Design, Interior Design, Administrator Rrjetesh, Specialist i Sistemeve tė...
 4. Tirane, ofrojme KURSE: PROGRAMIM C/C++,PROGRAMIM JAVA, ORACLE DB, PHP,ALGORITMIKE, STRUKTURE TE DHENASH...ETJ

  Kurse Informatike:
  "Programim C, Programim C++, Programim Java, Software Developer, Visual Studio, Oracle DB, Programim Php, Linux, Rrjetat kompjuterike, Siguria ne ...
 5. Tirane, ofrojme KURSE: AUTOCAD CIVIL 3D, TEKLA STRUCTURES, REVIT STRUCTURE, REVIT ARCHITECTURE, JAVA ADVANCED

  Kurse Inxhinierike:
  "Autocad 2D, Autocad 3D, Sap 2000, Etabs, Tekla Strukture, Revit Structure,Robot Structural Analysis , Gis, AutoCad Map, Watercad, Win Roads, Inroads, ...
 6. Tirane, ofrojme PROGRAME 3-12 MUJORE: GRAPHIC DESIGN, ADMINISTRATOR RRJETESH KOMPJUTERIKE,TEKNIK KOMPJUTERI,ARREDIM

  Programe 3-4-12 mujore:
  Graphic Design, Fashion Design, Interior Design, Administrator Rrjetesh, Software Developer, Specialist i Sistemeve tė Sigurisė -3 muaj,...
 7. Tirane, ofrojmė Kurse Online: AutoCAD 2D+3D, 3Ds max, Programim nė JAVA, Programim nė C, Programim nė C++, Web Design, Web Programming..etj.

  Kurse online: AutoCAD 2D+3D, 3Ds max, Programim nė JAVA, Programim nė C,Programim nė C++, Web Design, Web Programming, Software Developer..etj.

  Kurse Inxhinierike:
  "Autocad 2D, Autocad 3D, Sap...
 8. Tirane, ofrojme KURSE: PROGRAMIM PLC, MATLAB, LABVIEW, STRUKTURE TE DHENASH, WEB DESIGN, LARAVEL

  KURSE: PROGRAMIM PLC, MATLAB, LABVIEW,STRUKTURE TE DHENASH, PROGRAMIM C, C++, JAVA, VISUAL BASIC,...ETJ.

  Programe 3-4-12 mujore:
  Graphic Design, Fashion Design, Interior Design, Software...
 9. Tirane, ofrojme KURSE: AUTOCAD 2D/3D, 3DS MAX, CINEMA 4D,WATERCAD,SAP2000,GIS, ROBOT STRUCTURAL ANALYSIS

  Programe 3-4-12 mujore:
  Graphic Design, Fashion Design, Interior Design, Administrator Rrjetesh, Software Developer, Specialist i Sistemeve tė Sigurisė -3 muaj,...
 10. Tirane, ofrojme KURSE: PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR, INDESIGN, WEB DESIGN, FOTOGRAFI, WEB PROGRAMMING...ETJ

  Kurse Grafike:
  Fotografi, Photoshop, Montazh (Adobe Premiere), Montazh (Adobe Aftereffect), Montazh (Adobe Audition), Correl Draw, Adobe Illustrator, ...
 11. Tirane, ofrojme KURSE: PHP & MY SQL, WEB DESIGN, GRAPHIC DESIGN, FOTOGRAFI, ETJ

  Programe 3-4-12 mujore:
  Graphic Design, Fashion Design, Interior Design, Administrator Rrjetesh, Fotografi dhe Dizenjim, Web Developer, Specialist i Sistemeve tė Sigurisė...
 12. Tirane, ofrojme KURSE: ANGLISHT, FRENGJISHT, ITALISHT, GJERMANISHT

  Gjuhe te Huaja:Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Italisht, Anglishte Biznesi, Toefl, SAT...etj

  Kurse pėrgatitore pėr testimin APTIS.

  Programe 3-4-12 mujore: Graphic Design, Fashion...
 13. Tirane, ofrojme KURS 3 MUJOR CISCO(CCNA), KURS 3 MUJOR TEKNIK KOMPJUTERI,etj

  Programe 3-4-12 mujore:CISCO(CCNA)-3muaj, Graphic Design- 4 muaj, Fashion Design- 4 muaj, Interior Design- 2 muaj, Administrator Rrjetesh - 4 muaj, Software Developer,...
 14. Tirane, ofrojme KURSE: AUTOCAD, REVIT STRUCTURE, TEKLA STRUCTURES, INROADS, REVIT ARCHITECTURE, GIS, ROBOT STRUCTURAL ANALYSIS

  Kurse Inxhinierike:
  "Autocad 2D, Autocad 3D, Sap 2000, Etabs, Tekla Strukture, Revit Structure, Robot Structural Analysis , Gis, AutoCad Map, Watercad, Win Roads, Inroads, ...
 15. Tirane, ofrojme KURSE: FINANCA 5, SPSS, EVIEWS, QUICK BOOK, E-COMERCE, KONTABILITET

  Kurse Ekonomike:
  Financa 5, Kontabiliteti Alfa,Eviews, Quick Book, e-comerce, Excel i Avancuar ,Access,SPSS, SAP,Kontabilitet Praktik, Kontabiliteti i Standarteve Nderkombetare...
 16. Tirane, ofrojme KURSE: 3DS MAX, SKECHUP, ARCHICAD, REVIT ARCHITECTURE, CINEM 4D, MAYA...ETJ

  Kurse per Arkitekte:

  Skechup, Archicad, Revit Architecture, 3ds max, Cinema 4D, Maya, Autocad 2D, Autocad 3D, Principe Dizenjimi Interior & Exterior, Photoshop, Fotografi.

  Programe 3-4-12...
 17. Tirane, kerkohet part time mbasdite INSTRUKTOR PER PROGRAMIN "REVIT STRUCTURE"

  INSTITUTI "LEONARDO DA VINCI" nė kuadėr tė zgjerimit tė stafit akademik kerkon Inxhinier ndertimi me njohuri shum te mira ne programin "Revit Structure" per ta aktivizuar ne mesimdhenie Part Time.
  ...
 18. Tirane, KURSI 12 mujor: “Art Dizain & Produksion Digital”

  Filluan regjistrimet ne Programin 1 vjeēar Art Dizain & Produksion DigitalShkolla e Efekteve Vizuale pranė Institutit “Leonardo Da Vinci”.

  Programet e lendeve jane ndetuar referuar shkollave me...
 19. Tirane, kerkohet part time mbasdite Instruktor per Gjuhen Angleze

  INSTITUTI "LEONARDO DA VINCI" ne kuadrin e zgjerimit te stafit kerkon perkthyes te gjuhes Angleze, per ta aktivizuar ne mesimdhenie Part Time.

  Kandidati duhet te jete i diplomuar ne Anglisht...
 20. Tirane, kerkohet part time Instruktor per kursin Specialist Elektrik

  Ne kuadrin e zgjerimit te stafit akademik “Instituti Leonardo da Vinci” kerkon te punesoje Part-Time specialist nė fushat e mėposhteme:

  • Instruktor per mesimdhenie ne kursin Specialist Elektrik
  ...
 21. Tirane, kerkohet part time mbasdite Instruktore per kursin LARAVEL

  INSTITUTI "LEONARDO DA VINCI" ne kuadrin e zgjerimit te stafit kerkon Instruktore pėr kursin LARAVEL, per ta aktivizuar ne mesimdhenie Part Time.

  Kandidati duhet te jete i diplomuar ne...
 22. Tirane, kerkohet part time mbasdite • Instruktor per Programet: Manaxhim Projekti , Quick Books

  Ne kuadrin e zgjerimit te stafit akademik “Instituti Leonardo da Vinci” kerkon te punesoje Part-Time mbasdite Instruktore per Programet: Manaxhim Projekti , Quick Books.


  Te interesuarit te...
 23. Tirane, kerkohet part time mbasdite Instruktor per Programin Tekla Structures

  Ne kuadrin e zgjerimit te stafit akademik “Instituti Leonardo da Vinci” kerkon te punesoje Part-Time specialist ne fushat e meposhteme:

  • Inxhinier Ndertimi ose Inxhinier Mekanik per...
 24. Tirane, kerkohet part time mbasdite INSTRUKTOR PER LENDEN "CISCO[CCNA]"

  INSTITUTI "LEONARDO DA VINCI" nė kuadėr tė zgjerimit tė stafit akademik kerkon Inxhinier Elektronik me njohuri shum te mira ne paisjet CISCO, per ta aktivizuar ne mesimdhenie Part Time.

  Kandidati...
 25. Tirane, kerkohet part time mbasdite INSTRUKTOR PER PROGRAMIN "Adobe Illustrator" dhe "Adobe Indesign "

  Ne kuadrin e zgjerimit te stafit akademik “Instituti Leonardo da Vinci” kerkon te punesoje pre mesimdhenie Part-Time instruktor per Programin Adobe Illustrator dhe Adobe Indesign.  Te...
 26. Tirane, kerkohet part time mbasdite Informatikan qe njeh shume mire ghuhet e programimit

  Ne kuadrin e zgjerimit te stafit akademik “Instituti Leonardo da Vinci” kerkon te punesoje Part-Time specialist ne fushat e meposhteme:

  Informatikan qe njeh shume mire ghuhet e programimit, per...
 27. Tirane, kerkohet part time mbasdite Inxhinier Elektronik, Informaticien

  INSTITUTI "LEONARDO DA VINCI" kerkon specialist te fushes se Elektronikes ose Informatikes qe te jete i certifikuar ne CISCO(CCNA) nga CISCO Networking Academy, per ta aktivizuar ne mesimdhenie...
 28. Tirane, ofrojme 20% ZBRITJE PER TE REGJISTRUARIT NE MUAJIN MAJ

  News: 20% Zbritje per te gjithe te regjistruarit ne muajin Maj ne kurset dhe programet

  Programe 3-4 mujore:
  Graphic Design, Fashion Design, Arredim Ambjentesh, Administrator ...
 29. Tirane, ofrojme KURSE: INXHINIERIKE, INFORMATIKE, EKONOMIKE, GJUHE TE HUAJA

  News: 20% Zbritje per te gjithe te regjistruarit ne muajin Maj ne kurset dhe programet

  Programe 3-4 mujore:
  Graphic Design, Fashion Design, Arredim Ambjentesh, Administrator ...
 30. Tirane, ofrojme KURSE: AUTOCAD CIVIL 3D, TEKLA STRUCTURES, JAVA ADVANCED

  News: 20% Zbritje per te gjithe te regjistruarit ne muajin Maj ne kurset dhe programet

  Kurse Inxhinierike:
  "Autocad 2D, Autocad 3D, Sap 2000, Etabs, Tekla Strukture, Autocad ...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 57
Faqja 1 nga 2 1 2