kėrko:

Type: Posts; User: Erjoni2014; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Shes Mobilje 25.000 Leke

  Shes 2 divana tresh si ne foto.
  Ne gjendje shume te mire.
  Mund te hapen e behen krevate.
  Per me shume informacion kontaktoni 0683283679.

  Cel. : +355683283679
 2. Tirane, - Sherbime si formatime,data recover,diagnostikime

  Ofroj Sherbime ne ambientet e biznesit apo shtepise tuaja me cmime shume optimale.Ofroj sherbime si Formatim kompjuteri ose laptopi,Data recover(rimarrje te dhenash mbasi jane fshire),diagnostikim...
 3. Jap me qera apartament ne plazh Kati 3, 78 m² (Mali i robit Fshati qerret i kavajes)

  Zona/Rruga : Mali i robit Fshati qerret i kavajes

  Jap me qera per sezonin e veres nje apartament 1+1 78 m2 ne fshatin qerret te kavajes.

  apartamenti ndodhet ne fshatin turistik qerret te...
 4. Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 105 m² Unaza e Re nga rrotondo e dyte)

  Zona/Rruga : Unaza e Re nga rrotondo e dyte

  Jap me qera nje dyqan ne unazen e re afer astirit.Siperfaqa totale eshte 105 m 2 me dy dalje njera nga nje bllok pallatesh e tjetra nga rruga.E...
 5. Tirane, jap me qera ose shitet dyqan Kati 1, 105 m² (Unaza e Re (Afer Astirit))

  Zona/Rruga : Unaza e Re (100 m nga rrotondo)/Jap me qera nje dyqan ne unazen e re .Siperfaqa totale eshte 105 m 2 me dy dalje njera nga nje bllok pallatesh e tjetra nga bulevardi i ri.E pershtatshme...
 6. Tirane, - Projektime & Zbatime Elektrike

  Zyre projektimi dhe zbatimi ofron projektime& Zbatime godinash civile e industriale si dhe vila banimi,dyqane etj me kualitet & ēmime shume te mira.Projektimet kryhen nga inxh me liēense dhe me...
 7. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 10, 100 m² 30000 Leke (Rruga Dritan Hoxha,Laprake)

  Zona/Rruga : Rruga Dritan Hoxha,Laprake

  Jap me qera banese ne rrugen Dritan Hoxha, Laprake Pallatet Hawai (pallatet blu) .
  Apartamenti eshte 1+1 .
  I mobiluar,Uje+Drita 24 ore.

  Pallati eshte...
 8. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 65 m² 25.000 Leke (Rruga Kastriotet Pallati i Verdhe)

  Zona/Rruga : Rruga Kastriotet Pallati i Verdhe

  Jap me qera apartament 1+1 tek pallati i bardhe ngjit me pallatin e verdhe.Uje+Drita 24 ore.Vend Parkimi.Zona ndodhet ne nje kompleks ku jane te...
 9. Tirane, - Projektime&Zbatime Elektrike

  Zyre projektimi dhe zbatimi ofron projektime& Zbatime godinash civile e industriale si dhe vila banimi,dyqane etj me kualitet & ēmime shume te mira.Projektimet kryhen nga inxh me liēense dhe me...
 10. Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 105 m² 250 Euro (Unaza e Re nga Rrotondo e dyte)

  Zona/Rruga : Unaza e Re nga Rrotondo e dyte

  Jap me qera nje dyqan ne unazen e re afer astirit.
  Siperfaqa totale eshte 105 m 2 me dy dalje njera nga nje bllok pallatesh e tjetra nga rruga.

  E...
 11. Tirane, Ofrojme Kurse Anglisht & Gjermanisht

  Ofrojme kurse anglisht dhe gjermanisht
  per mosha te ndryshme
  ne grup dhe individualisht
  nga niveli A1 deri te niveli C1
  email:eri0315@outlook.com
  cel:0683283679;042 249 811
  Cmime te...
 12. Tirane, - Kurse te gjuhes Angleze dhe Gjermane

  Ofroj mesimdhenie ne gjuhen angleze dhe gjermane per te gjitha nivele nga A1 te C2
  Me kushte optimale
  Me cmime Konkuruese
  Ne grup dhe individual

  Tel. : 042/249 811

  Cel....
 13. Tirane, - Sherbime riparim kompjuterash

  Ofroj Sherbime ne ambientet e biznesit apo shtepise tuaja me cmime shume optimale.Ofroj sherbime si Formatim kompjuteri ose laptopi,Data recover(rimarrje te dhenash mbasi jane fshire),diagnostikim...
 14. Tirane, - Certifikate CKP per transport me qera

  Jap me qera Certifikate CKP per transport: nderkombetar mallrash dhe udhetaresh. Kombetar mallrash dhe udhetaresh.


  Tel. : 042273340

  Cel. : 0688326458,0694101807
 15. Tirane, - Projektime & Zbatime Elektrike

  Zyre projektimi dhe zbatimi ofron projektime& Zbatime godinash civile e industriale si dhe vila banimi,dyqane etj me kualitet & ēmime shume te mira.Projektimet kryhen nga inxh me liēense dhe me...
 16. Tirane, kerkoj vend pune Teknik Kompjuteri&elektronik ose IT ose data entry

  Kerkoj vend pune part time si teknik kompjuteri ose IT ose data entry ose Teknik elektronik.Kam mbaruar shkollen e mesme teknike harry fultz dega elektronike me rezultate te shkelqyera.Aktualisht jam...
 17. Durres, jap me qera apartament 78 m² 30 Euro/nata (mali i robit fshati qerret i kavajes)

  Zona/Rruga : mali i robit fshati qerret i kavajes

  Jap me qera per sezonin e veres nje apartament 1+1 78 m2 ne fshatin qerret te kavajes.
  apartamenti ndodhet ne fshatin turistik qerret te kavajes...
 18. Tirane, jap me qera apartament 78 m² 25 Euro/nata (Mali i robit Fshati qerret i kavajes)

  Zona/Rruga : Mali i robit Fshati qerret i kavajes

  Jap me qera per sezonin e veres nje apartament 1+1 78 m2 ne fshatin qerret te kavajes.
  apartamenti ndodhet ne fshatin turistik qerret te kavajes...
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 18