500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: oferta; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkohet kujdestare per te moshuar

  Kerkohet nje grua qe te asistoje nje zonje ne moshe.
  Kerkohet te ndihmohet ne punet e shtepise dhe te shoqerohet jashte per nje kafe, pazaret e dites, etj.
  Adresa afer Bankes ne Tirane
  Orari i...
 2. ! Tirane, FaceBook ADS Advertising Advancet - reklama me spot/banner

  https://www.njoftime.com/fb_marketing.pdf
 3. Tirane, kerkohet kujdestare - badante per nje te moshuar 80 vjec!

  Kerkojme kujdestare per tu kujdesur per nje te moshuar 80 vjec, ne Tirane.
  I moshuari ka nevoje per ta shoqeruar ne shtepi, pasi eshte i pasigurt kur leviz vete.

  Kujdestaret te jene serioze, te...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 4, 95 m² 49.000 Euro (Unaza e Re, Mbrapa Lokal Artisti)

  Shitet Apartament 2+1 tek Unaza e Re, mbrapa lokal Artisto

  - Pallat 4 kate banim
  - Kati i fundit
  - Siperfaqe 95M2
  - 1 Tualet
  - E mobiluar
  - Sallon dhe Korridor
  - Me hipoteke
  - Pa ashensor
 5. Tirane, shes Renault Megane scenic Viti 1999, 1300 Euro

  Karburanti : Diezel
  Ngjyra : blu
  Kamjo : manual
  Ftohja : Kondicioner


  Me baxho / panaorama
  Makina eshte ne gjendje shume te mire
  Me dokumentacion te rregullt.
 6. Si mund te prodhoj ne pak minuta, video optimale, nga pjese video / foto, direkt nga telefoni

  Per prezantimin e nje prone, objekti, makine etj...
  nese 1 foto flet me shume se sa 1.000 fjale
  nje video flet edhe me shume sesa 1 foto!
  ...
  por si mund te prodhoj ne pak minuta, video optimale...
 7. Tirane, jap me qera makine Fiat Tipo Viti 2019, 20 Euro

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=668136&d=1575489476

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 147
  KM..........:...
 8. Tirane, kerkohet Kamarier

  New Bridge kerkon kamarier.
  Turni i pare.
  Paga e kenaqshme.
  Ambjenti Super.

  Adresa : Ish stacioni fundit i tiranes se re

  Cel : 0695804789
 9. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 74 m² 550 Euro/m2 (Rruga Muhamet Deliu, Pallati Bylo)

  https://youtu.be/yKu38inH2SA

  Zona/Rruga : Rruga Muhamet Deliu, Pallati Bylo

  Shitet Apartament
  1+1

  Siperfaqje: 74 m2
  Organizuar: 1 dhome gjumi + ambjent gatimi
  + dhome ndenjeje + ballkon...
 10. Marok - Fes, ofrohet vend pune Parukiere, Manikyr-Pedikyr

  Ofrohet vend pune Parukiere, Manikyr-Pedikyr ne nje Sallon ne Qender Tregtare Lukzoze ne Marok - Fes

  Kriteret e kėrkuara janė:
  1. Tė ketė eksperiencė pune
  2. Njohuri bazė tė Gjuhės Angleze...
 11. Tour Operator – Reservations Coordinator

  Position:Tour Operator – Reservations Coordinator

  Company:Touristic Agency (details during interview)


  Profile Tour operator is responsible for organising and preparing holiday tours.
  She/He...
 12. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 95 m² 45.000 Euro (Unaza e re, Astir, Rruga Dhaskal Todri)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=509326&d=1528540608

  Zona/Rruga : Rruga Dhaskal Todri, Unaza e re, Astir

  Shitet apartament
  2+1

  Sip 95m2
  Kati4-ert,
  Pallat 5katesh
 13. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 11, 150 m² 1.000 Euro (Rruga Donika Kastrioti, prane Sky Tower)

  Donika Kastrioti street, near Sky Towers

  For rent
  2+1
  Surface: 150sq
  Two bedroom apartment + dining room + kitchen room + 2 toilets
  3balcony + garderobe room, full furniture, 11th floor
  ...
 14. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 55 m² 1.800 Euro/m2 (Grigor Heba)

  Zona/Rruga : Grigor Heba

  Shes Apartament per Ambjent Biznesi, Kati 1, 55 M2, me letra.
  Ambjenti ka dalje ne rruge kryesore prane Klubit Dinamo, pallatet e vjetra.

  Cmimi : 1800 Euro/M2

  Cel....
 15. Tirane, Shes 100 Tavolina Kafeneje me xham te temperuar dhe mundesi reklamimi; 70 Euro/Tavolina

  Shes 100 tavolina per kafene, me xham te temperuar,
  Tavolinat gjithashtu mund te perdoren per reklamim duke vendosur reklama ne to si ne fotot e meposhtme,
  Jane prodhuar ne Paris me kosto 140 euro...
 16. Tirane, Shes 100 Tavolina Kafeneje 70 Euro/Tavolina

  Shes 100 tavolina per kafene, me xham te temperuar,
  Tavolinat gjithashtu mund te perdoren per reklamim duke vendosur reklama ne to si ne fotot e meposhtme,
  Jane prodhuar ne Paris me kosto 140 euro...
 17. Tirane, Okazion Shitet JEEP GRAND CHEROKEE viti 2011, 30.000 Euro

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=452989&d=1508926482

  Okazion Shitet JEEP GRAND CHEROKEE
  Viti prodhimi – 2011
  Fuqi motorrike – 3600, Benzine
  Kilometrazhi – 33.000 km
  Cmimi:...
 18. Tirane, ofroj vend pune Ekonomist/e me kohė tė plotė pune

  NJOFTIM PĖR VEND TĖ LIRĖ PUNE

  POZICIONI I PUNĖS: Ekonomist/e me kohė tė plotė pune.
  Te zoteroje Programin Alpha.
  (Mosha deri 38 vjece)

  roalcom_al@yahoo.com
 19. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes rrobaqepese me eksperience

  Kerkohet ndihmes rrobaqepese me eksperience.

  Adresa: Kodra e Diellit, Tirane.

  Cel: 0693883035
 20. Tirane, ofroj vend pune Parukiere

  Kerkojme dy parukjere me eksperience adresa tek ekspozita ngjitur me grepin e arte.

  Tel. : 0675906652

  Cel. : 0675906652
 21. Tirane, shitet biznesi i konsoliduar prej 10 vjetesh ne treg - distributor me ekskluzivitet te 4 markave kozmetike

  Shitet per arsye familjare, biznesi i konsoliduar prej 10 vjetesh ne treg,
  si distributor me ekskluzivitet te 4 markave kozmetike dhe aksesore per duhan cigaren
  ne te gjithe Shqiperine


  per me...
 22. Tirane, vend pune per pastruese (PRIVAT)

  Vend pune per pastruese (PRIVAT)
  Kerkohet pastruese, per nje shtepi brenda ne Tirane.
  (Rr. Dervish Hima, mbrapa Stadiumit Qemal Stafa, pa u futur tek ish Klani)
  Paga e kenaqshme.
  Orari i...
 23. Thethi - Heart of the Albanian Alps

  http://www.njoftime.com/theth.pdf
Trego rezultatin 1 deri 23 nga 84
Faqja 1 nga 3 1 2 3