970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: K. Bici; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkoj vend pune Fotograf, kameraman, montazhier

  Njoh shume mire programin Photoshop dhe Indesing.

  Tel. : 068 68 73 998

  Cel. : 069 22 53 662
 2. Tirane, kerkohet Photoshop, InDesing,Kameraman, Fotograf

  Kėrkoj tė punėsohem nė kėto fusha: kameraman, fotograf, njoh mirė programin e photoshop, indesing.  Cel. : 068 68 73 998
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2