500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Agron99; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune laborante

  Kėrkohet tė punėsohet me kohė tė plotė teknike laboratori pėr laborator mjekėsor nė Tiranė.

  Tė jetė me experiencė nė punė, me banim nė Tiranė dhe nėn moshėn 30 vjeē.

  Paga shume e mire.

  Tė...
 2. Tirane, ofroj vend pune Laborante

  Kėrkohet tė punėsohet me kohė tė plotė teknike laboratori pėr laborator mjekėsor nė Tiranė.
  Tė jetė me experiencė nė punė, me banim nė Tiranė dhe nėn moshėn 30 vjeē.
  Paga shume e mire.

  Tė...
 3. shes televizor Sony 15.000 Leke

  shes televizor Sony 40"

  Cel. : 0682081300
 4. Tirane, shes pajisje mjekesore Minividas 2.200 Euro

  Shes Minividas ne gjendje shume te mire pune.

  Cel. : 0682081300
 5. Tirane, shes pajisje Multimedia Sony 8.000 Leke

  shes Home Theatre 5.1 kanale

  MarkaSony DAV-DZ280 pothuajse e re.

  Cel. : 0682081300
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5