970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: joan; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: kerkimi zgjati0.00 Sekonda; gjeneruar para 55 Minutash.

 1. Durres, Shtepi plazhi me qira (Shkembi i Kavajes, prane Majestic)

  Zona/Rruga : Shkembi i Kavajes, prane Hotel Majestic

  Jepet me qera garsoniere prane Shkembit te Kavajes, 20 metra nga bregu i detit, prane Hotel Majestic, kati 4 mbi dyqane.

  Zone mjaft e...
 2. OKAZION !!! Shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, ne Astir, 84 m2, 98.000 Euro pjeserisht i mobiluar

  Shitet apartament 2+1, siperfaqe totale 84m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri (ndertim shume cilesor, pallat 9 katesh),
  me ashensor dhe administrim shume te mire, 30 metro larg stacionit te...
 3. Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 9, 87 m² 350 Euro

  Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti eshte pozicionuar ne Unazen e Re, Rezidenca Future Home (Ku ka qene Karburant Kastrati, prane Stacionit te Tiranes se Re)
  Apartamenti disponon sallonin, 2...
 4. Tirane, shes makine Ford C maks Viti 2007, 3.800 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e errėt
  Kamjo......: manual

  Ford C_maks
  1,6 nafte
  Viti prodhimit 2007
  Manuale
  Sedil rrobe
  Targa Italjane
 5. Tirane, Okazion -Shes kompjutera per game me monitor

  Shes kompjutera per game: Intel i5 - 3470 CPU @ 3.20 GHz 64 bit, 8 Gb ram, graphic card Geforce GTC 750 2 Gb e dedikuar.
  Monitor HD 23"
  Kompjuterat jane ne gjendje shume te mire pune. Per me teper...
 6. Tirane, ofroj vend pune Operator salle game center

  Kerkohet operator salle per game center. Operatori duhet te jete person i komunikueshem, korrekt dhe te njohi ne pergjithesi lojrat online qe lozen ne nje game center.
  Orari 10:00 - 20:00
  Kush...
 7. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 20.000 Leke te reja (Misto Mame, pallatet Cabej)

  Jap me qira 1+1 + ballkon tek Zona Misto Mame, Pallatet Cabej. Apartamenti eshte i kompletuar me mobilje bashkekohore.
  Cel : +355696715245
 8. Tirane, ofroj vend pune Edukatore, Mesuese

  Ofrojme vend pune si edukatore per kopsht me arsimin perkates edhe me eksperience (moshe e re)

  Ofrohet vend pune si mesuese Cikli me eksperience (per studim)

  Ofrohet vend pune si mesuese...
 9. Tirane, ofroj Kurse kimi dhe biologji

  Ofroj kurse per biologji dhe kimi per nxenesit e shkollave te mesme dhe studente.
  Kurset organizohen ne shtepi te kursantit.

  Cel : 0682712215
 10. Tirane, Ofroj Kurse individuale kimi dhe biologji per maturen shteterore

  Ofroj kurse per biologji dhe kimi per nxenesit e shkollave 9 vjecare, te mesme dhe studente.Kurset jane individuale dhe organizohen ne mjediset e kursantit ne menyre qe perftimi i njohurive te jete...
 11. Tirane, - Formatizim, servis dhe mirmbajtje kompjutera

  Kompani e cila merret me formatizimin , servisimin dhe mirmbajtjen e kompjuterėve nė shtėpit e juaja ! ,


  ofrojm shėrbime si :
  Formatizim ne shtėpi me CD ORIGJINALE DHE TE LICENSUARA ! :...
 12. Tirane, Mesimdhenie kurse kompjuteri

  Kerkoj te punesohem prane ndonje qendre kursi si mesues per mesimdhenie te programeve baze te kompjuterit (windows, word, excel, powerpoint, internet), montazh video (adobe premiere), photoshop.Kam...
 13. Tirane, ofroj Kurse montazh video ( Adobe premiere), photoshop, kompjuter baza, excel, powerpoint

  Ofrohen kurse kompjuteri per montazh video ( Adobe Premiere), photoshop, kompjuter baza, excel, powerpoint.

  Ne fund te kursit kursanti pajiset me certifikate te njohur nga Ministria e Punes dhe...
 14. Tirane, kerkoj vend pune Mesimdhenie kompjuter baza, photoshop, montazh video etj.

  Kerkoj te punesohem part time ose full time prane ndonje qendre kursesh per mesimdhenien e kurseve te kompjuter baza, excel, powerpoint, photoshop, montazh video ( adobe premiere), financa 5

  Kam...
Trego rezultatin 1 deri 14 nga 14